Кандидат на участь в Олімпіаді-2020 Анна ІЛЬІНА завоювала срібну медаль у змаганнях з кульової стрільби 7-х всесвітніх ігор серед військовослужбовців, які відбуваються в китайському місті Ухань. Це друга нагорода одеситки на цих Іграх.

ДРУГА НАГОРОДА ІЛЬІНОЇ

Анна ІЛЬІНА (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) піднялася на п’єдестал у командному турнірі в стрільбі з трьох положень з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 м.

Збірна України, де компанію одеській спортсменці склали Наталія Кальниш з Києва та Леся Леськів із Вінниці, набрала 3528 очок, програвши 14 очок росіянкам, які встановили рекорд Європи. Одеситка показала результат світового рівня - 1174 очки, у Леськів – 1171, а Кальниш у свою чергу набрала 1182 очка, відібравши у Ільіної національний рекорд.

Як ми повідомляли, 20 жовтня Анна ІЛЬІНА стала чемпіонкою світу серед військовослужбовців у командному турнірі у стрільбі лежачі з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 м

За уточненими даними, особистий турнір у стрільбі з трьох положень відбудеться у четвер, 24 жовтня.

ЗА КРОК ВІД П’ ЄДЕСТАЛУ

Також у чемпіонаті світу серед військовослужбовців бере участь чемпіон Європейських ігор-2015 фехтувальник Андрій ЯГОДКА. В особистому турнірі шаблістів, який відбувся 21 жовтня, він посів 7-е місце, програвши в чвертьфіналі майбутньому срібному призеру змагань італійцю Даріо Кавалері з рахунком 12:15. В четвер за участю одеського спортсмена відбудеться командний турнір. В 1/8 фіналу збірна України зустрінеться з командою Венесуели.