Продовжуємо тему «Коронавірус та Олімпійські ігри». Перший номер української шаблі одесит Андрій ЯГОДКА, який є претендентом на участь в Іграх-2020, розповів пресслужбі відділення НОК України в Одеській області про те як готуються в умовах карантину, а також висказав свою думку відносно перенесення Олімпіади.

ОЛІМПІЙСЬКІ СПРАВИ

- Андрію, ваше ставлення до перенесення Ігор?

- Звісно, радісною цю звістку не назвеш, але до цього йшло. Головне – здоров’я людей. Для мене, в цілому, у відношенні Олімпіаді нічого не змінилося. Єдине, якщо раніше був чіткий календар і план підготовки до континентального відбору, то зараз, самі розумієте, цього немає. Дещо лякає невідомість в цьому плані. Сподіваюсь, що про календар, і національний в тому числі, ми дізнаємося заздалегідь.

- Де знаходитесь зараз, як проводите підготовку в умовах карантину?

- Знаходжуся в Черкасах у своєї дівчини. Форму підтримую на стадіоні – пробіжка, турніки. Шаблю в руки, звісно, не беру, не в квартирі ж тренуватися з нею.

- Як довго в такому режимі працюєте?

- Десь з середини березня, коли у зв’язку з карантином закрили збір в Конча-Заспі. Які плани? Вони більшою мірою залежать від карантину. Незрозуміло до чого готуватися.

КУБОК СВІТУ

- Поговоримо про останні виступи на етапах Кубка світу. У Варшаві, в лютому, ви вперше за рік потрапили в топ-20…

- Так, у Варшаві добре фехтував, навіть міг більш успішно виступити, але трохи не вистачило у матчі з іранцем, в якому я програв 13:15. Дуже сильно налаштовувався на цей етап Кубка світу після натяку збоку старшого тренера збірної на те, що я можу не потрапити на континентальний відбір. На етапі Кубка світу в Люксембурзі виступив невдало. Можливо, «перегорів», тому що було незрозуміло їдемо ми на цей етап, чи ні (цей етап спочатку мав відбутися у італійській Падуї, але був перенесений через коронавірус. – пресслужба). Були в підвішеному стані, адже інформацію щодо участі нам до останнього не давали.

Yagodka Warsaw 01

- Що скажете про якість фехтування у Варшаві?

- Відчув прогрес у порівнянні з турніром в Миколаєві наприкінці січня. Багато що виходило, що не могло не радувати в контексті континентального відбору. Щоправда, зараз абсолютно не зрозуміло, коли відбудеться і відбір, і останній етап Кубку світу в залік олімпійського рейтингу. Чекаємо у моря погоди (посміхається).

Нагадуємо, що на олімпійські ліцензії завоювали три спортсмени Одеської області: майстер стендової стрільби Ірина МАЛОВІЧКО, важкоатлетка Анастасія ЛИСЕНКО та каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА. Ще більше 10-ти спортсменів регіону є в числі претендентів на участь в Іграх-2020.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live