Спортсмени Одеської області завоювали 16 медалей на молодіжному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який проходив в Дніпрі – 4 золоті, 4 срібні та 8 бронзових. 15 медалей в активі веслувальників южненського ФСК «Хімік» Одеського припортового заводу (фото: Южненські веслувальники Микола ОЧКУР та Юрій ГАЛКІН - другий та четвертий зліва - у складі екіпажу-четвірки, який став чемпіоном України в олімпійському виді)

МУЛЬТІМЕДАЛІСТИ

Три та більше медалей завоювали чотири спортсмени – всі вони представляють южненський клуб.

Чотири медалі в активі байдарочника Юрія ГАЛКІНА (тренер - Микола КРЕМЕР). Він разом зі своїм одноклубником Миколою ОЧКУРОМ (тренер - Микола КРЕМЕР), а також з Олегом Петровим із Вінниці та Олександром Зарубіним із Херсону несподівано випередив квартет молодіжної збірної України на олімпійський дистанції (500 м) – 1.22,06 проти 1.22,53. Також Юрій завоював три бронзові медалі: в «одиночці, 500 м», в «двійці, 1000 м» з Олександром Зарубіним, а також в «четвірці», де Олега Петрова замінив одесит Олександр КАЛЬМУС, на дистанції 200 м.

Khimik U23 03

Байдарочник Микола ОЧКУР (фото: На другому номері) завоював три медалі, причому дві золоті в олімпійських видах. Крім перемоги в «четвірці», він також став чемпіоном в екіпажі-двійці на дистанції з Олегом Петровим (3.26,25).

Khimik U23 02

Три нагороди, причому всі в одиночці, також завоював каноїст Данило ХАРЕЧКО (тренер - Андрій МАРИМОРИЧ), який більшу частину підготовки провів у складі національної збірної України, що, по оцінкам тренерів, дало серйозний поштовх в результаті

На олімпійській «тисячі» він завоював срібну медаль, поступившись Віктору Свиридюку з Волині, в активі якого аж 10 (!) медалей на цих змаганнях. На «п’ятисотці» Данило взяв реванш у суперника, вперше ставши чемпіоном в особистому заліку. Його перевага склала майже секунду – 1.52,62 проти 1.53,60. Міг перемагати Данило і спринті, але поступився – лише 0,22 секунди Сергію Нагорному зі Львову – 42,06 проти 41,84.

Khimik U23 05

Khimik U23 04

Байдарочниця Ірина КЛЮЄВА (тренер - Сергій МАЛЬКОВ) завоювала три бронзові медалі: в «одиночці, 1000 м», а також екіпажі-четвірці на дистанціях 200 та 500 м.

Khimik U23 01

«СРІБЛО» ВІД КАНОЇСТІВ

Ще одну срібну медаль в скарбничку збірної Одеської області приніс екіпаж у складі екс-чемпіонів Європи серед юніорів Борислава БИЗУ та Іллі ШАРГОРОДСЬКОГО, яким всього 0,18 секунди не вистачило до першого місця – 39,27 проти 39,09 у переможців.