Вихованці СДЮШОР «Крижинка» завоювали 4 медалі, з яких 2 золоті, на юнацькому чемпіонаті України з фігурного катання, який відбувся в Одесі (на фото: На вищій сходинці п'єдесталу - чемпіони України серед юнаків Єлизавета СЕМЬОНОВА/ Іван КАЧУР)

ТАНЦІ

UkrChamp Od 04Одеський дует Мірра СААДІ-СМАЛІЙ/ Дмитро КРАВЧЕНКО (тренер – Олена ОНІЩЕНКО) став чемпіоном України серед юнаків в танцях – 93,78 бали.

Олена ОНІЩЕНКО, тренер СДЮШОР «Крижинка» з фігурного катання:

- Мірра і Дмитро перейшли до мене групу у червні. До переходу групу з ними на прокатах займалася молода тренерка Вікторія Конік – вона й поставила дві програми, з якими спортсмени виступали на чемпіонаті України.

Звісно, за технікою вони ще відстають від своїх суперників, але ми постійно працюємо над вдосконаленням. До того ж, на цьому чемпіонаті побачили, що Мірра потроху розкривається емоційно. Головне, є велике бажання рости та й спортсменам дуже подобається працювати над собою.

У змаганнях в середній юнацькій категорії золоті медалі завоювала пара Єлизавета СЕМЬОНОВА/ Іван КАЧУР (тренер – Альона КАЛАМУРЗА) – 100,87 бали. Другими фінішували Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Костянтин ПРИТУЛА (тренер – Олена ОНІЩЕНКО) – 92,61.

UkrChamp Od 03

Альона КАЛАМУРЗА, тренерка СДЮШОР «Крижинка» з фігурного катання:

- Пара Семьонова/ Качур цього сезону перейшли у нову вікову категорію і показала на цьому турнірі відмінний результат. Звісно, є ще час для доопрацювання та вдосконалення нової програми, щоб покращити результат вже на наступних змаганнях.

Багато часу приділили додатковим заняттям, крім тренувань на льоду – займалися з провідними спеціалістами нашого міста – викладачами з Одеського оперного театру, викладачем з бальних танців, а також спеціалістом з акробатики. У грудні буде виїзд на міжнародний турнір у Будапешті, на якому плануємо достойно виступити.

ОДИНОЧНЕ КАТАННЯ

В одиночному катанні срібну медаль завоювала 15-річна Софія ГРИГОРЕНКО (тренер – Ірина КЛАНЦАТ), набравши в сумі 137,95 бали. Після короткої програми вона йшла на першому місці (50,29), а в довільній – стала другою (87,66). У змаганнях взяли участь 47 спортсменок.

UkrChamp Od 07 1

UkrChamp Od 06

UkrChamp Od 07

Ірина КЛАНЦАТ відзначила прогрес своєї підопічної, адже торік вона була лише 13-ю.

«Софія чисто відкатала довільну програму, зі складним, сильним набором елементів», - відзначила тренерка. Ми поступилися лише Катерині Кононенко, у якій в арсеналі весь набір потрійних стрибків, а також каскад «3+3». Тож нам є до чого прагнути», - розповіла тренерка.

Також в цих змаганнях 5-е місце посіла Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренер – Ірина КЛАНЦАТ) – 121,36 бали, а ще одна одеситка Іларія АФАНАСЬЄВА (тренер – Георгій СТАРКОВ) – на 12-му місці (112,69).

У змаганнях серед хлопців вихованці «Крижинки» фінішували поруч з п’єдесталом: Марк КУЛІШ став 4-м (121,13), а Артем ГРІДАСОВ – 5-м (120,54).

ЩЕ ДВІ МЕДАЛІ ДЛЯ ОДЕЩИНИ

У відкритому чемпіонаті Одеської області, який відбувся паралельно, переможцями серед танцювальних пар в молодшій віковій категорії став (до 13-ти років) дует Віра ФАГРАДОВА/ Олександр КАПРИШАНСЬКИЙ (тренер – Альона КАЛАМУРЗА) – 44,31, інший одеський дует Маргарита ЛЕОНОВА/ Іван ЧЕРНУХА (тренер – Олена ОНИЩЕНКО) стали другими (43,41).