Фігуристи СДЮШОР «Крижинка» завоювали 2 медалі на чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся в Києві 25-27 січня.

ПІДСУМКИ

15-річний Вадим НОВИКОВ (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ) вперше став призером змагань такого рангу, завоювавши срібну медаль в одиночному катанні. Створена в цьому сезоні танцювальна пара Ірина ПІДГАЙНА/ Артем КОВАЛЬ (тренерка – Олена ОНИЩЕНКО) стала бронзовим призером змагань. Для Ірини це перша така медаль, для Артема – друга (на юніорському чемпіонаті України-2021 в парі з Лікою Бондар він завоював срібну медаль).

ВАДИМ НОВИКОВ

В короткій програмі Вадим посів 6-е місце, набравши 58,04 бали. Його відставання від лідеру – Кирила Марсака з Києва, який у підсумку став переможцем, складало 7,38 бали. В довільній програмі одеський фігурист виступив набагато краще, ставши другим (121,58), причому за техніку він отримав найвищу серед всіх учасників оцінку (57,68).

Відзначимо, що за підсумком чемпіонату України Вадим визначений запасним збірної на чемпіонаті світу серед юніорів, який відбудеться 7-13 березня в Софії. Основний учасник збірної України в цьому виді програми Кирило Марсак, щоб відправитися на чемпіонат світу, має виконати технічний мінімум – на міжнародному турнірі «Jegvirag Cup» (11-13 лютого, Мішкольц/ Угорщина).

Ірина КЛАНЦАТ, тренерка СДЮШОР «Крижинка»:

- В короткій програмі Вадим не виконав стрибок з кроків, до того ж було падіння. А ось довільну програму відкатав чисто, а каскад потрійний лутц-потрійний тулуп, взагалі, був виконаний ідеально. Чисто, гідно, красиво. Працюємо далі.

UkrChamp jun 06

ПІДГАЙНА/ КОВАЛЬ

В першому виді програмі (ритм-танці) Ірина ПІДГАЙНА/ Артем КОВАЛЬ посіли 3-е місце (48,24), програвши лише 0,32 бали дуету, який був другим – київським танцюристам Мирославі Ткаченко та Андрію Капрану. Втім, випередити конкурентів за сумою двох програм не вдалося – в довільній програмі одесити також треті. У сумі вихованці Олени ОНІЩЕНКО набрали 123,22 бали.

UkrChamp jun 03

Олена ОНІЩЕНКО, тренерка СДЮШОР «Крижинка»:

- Пара Підгайна/ Коваль всього чотири місяці катається разом. Поставлено дві нові програми, всі елементи нові. За такий маленький час ми виконали величезний обсяг роботи. На чемпіонаті, звичайно, були помилки – Ірина та Артем трохи нервували.

Які подальші цілі? Найвищі. І, як говорять: бачимо ціль, не бачимо перешкод. Тільки вперед!

UkrChamp jun 04

ДІВЧАТА

Найкращий результат серед одеських дівчат показала Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ), якій 3-го січня виповнилося 14 років – 5-е місце. Ії підсумковий результат – 130,34 бали (45,32+85,02). На минулорічному чемпіонаті Анастасія посіла 14-е місце в короткій програмі (31,80) і в довільній програмі участі не брала.

«Анастасія чисто прокатала коротку програму, а на другу частину довільної програмі ми ризикнули поставити потрійний лутц, і фігуристка впоралася з цим стрибком», - прокоментувала виступ спортсменки тренерка.

КАЛЕНДАР СЕЗОНУ

В календарі сезону-2021/22 залишилося чотири всеукраїнських турніри: 5-й та 6-й етап всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат (22-25 лютого, Харків; 15-18 березня, Богуслав відповідно), Кубок України (11-13 квітня, Київ), а також фінал всеукраїнських змагань юних фігуристів (14-17 квітня, Одеса).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото виступів на льоду - Дмитро ПУТІНЦЕВ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live