12-річна Валерія ОСТРОВСЬКА виконала норматив майстру спорту на чемпіонаті України з кульової стрільби, який проходить в Києві. В такому ранньому віці норматив «Майстер спорту України» у кульовій стрільбі не виконував жоден спортсмен за період незалежності.

Вихованка Одеської обласної ДЮСШ у стрільби із пневматичної гвинтівки з положення стоячи на дистанції 10 м показала результат 613,6 очки (вправа ГП-6). Юна спортсменка займається кульовою стрільбою з вересня 2017 року, тренується у Костянтина ДЗЮБИ (на фото в центрі)

UkrChamp day1 03

UkrChamp day1 02

Інші спортсменки збірної Одеської області у цій вправі за підсумком 60-ти пострілів показали такі результати в кваліфікації: Анна ІЛЬІНА – 615,8, Софія МИХАЙЛЮК (2006) – 608,6 (на фото друга справа). У фінал наші спортсменки не потрапили.

В командному заліку збірна Одеської області посіла 11-е місце.

У змаганнях чемпіонату України із стрільби із пневматичного пістолету (дистанція 10 м), який проходить паралельно у Львові, представники Одеської області також до фіналів не дісталися: Валерій ТРОЯНОВСЬКИЙ – 556 очок, Іван ТУРЧИН – 540 та Юрій МАТАФОНОВ – 532 (вправа ПП-3).

В чемпіонаті України беруть участь 13 спортсменів збірної Одеської області: у Львові – 8 (гвинтівка – по 4 жінки та чоловіка), у Києві – 5 (пістолет - 3 чоловіка, 2 жінки).

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live