Спортсмени Одеської області завоювали чотири медалі на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України у стрільби з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодше, які були проведені у Львові спільно з НОК України (на фото: на вищій сходинці - одесити Валерія ОСТРОВСЬКА та Іван ТКАЛЕНКО).

Вихованці обласної школи Валерія ОСТРОВСЬКА та Іван ТКАЛЕНКО, які були набагато молодші своїх опонентів – 2006-го та 2005-го років народження відповідно, перемогли у стрільби з пневматичної гвинтівки у категорії «мікс» (дистанція 10 м) з результатом 481,8 очки у фіналі.

Також одеські спортсмени піднялися на п’єдестал в особистих змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки (10 м, 40 пострілів): Крістіна ОСТАПЕНКО (тренери - Костянтин ДЗЮБА, Ганна ВЕЛЕВА) стала чемпіонкою (414,1 очки), а Іван ТКАЛЕНКО (тренери - Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО) – срібним призером (407,9).

Обидва спортсмени виконали на цих змаганнях нормативи «Майстер спорту України» (Крістіна - в особистому турнірі, Іван - в змішаній категорії).

Dinamo shooting 5

Крім того, збірна Одеської області у складі Крістіни ОСТАПЕНКО, Валерії ОСТРОВСЬКОЇ та Софії МИХАЙЛЮК стала срібним призером командного турніру у цьому виді змагань – 1227 очок, поступившись лише одним балом Львівщині.

В загальнокомандному заліку за підсумком чемпіонату ФСТ «Динамо» України серед юнаків та дівчат збірна Одеської області посіла 4-е місце. При рівній кількості очок одесити поступилися дніпрянам на за кількістю золотих медалей.

Dinamo shooting 6

Як ми повідомляли, у січні на чемпіонаті України 12-річна Валерія ОСТРОВСЬКА виконала норматив майстру спорту України – 613,6 очки. В такому ранньому віці норматив «Майстер спорту України» у кульовій стрільбі не виконував жоден український спортсмен за період незалежності.

Дякуємо заступнику директора обласної школи стрільби Ганні ВЕЛЕВІЙ за постійне інформування про результати змагань та фотоматеріали.