Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК став бронзовим призером молодіжного чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який триває в сербському місті Новий Сад. Одеський борець вдруге поспіль піднявся на п’єдестал молодіжного Євро – в минулому році він завоював срібну медаль (на фото  Владлен КОЗЛЮК та його тренери - Ігор МОЇСЕЄВ  та Андрій ДЕРКАЧ)

Kozliuk 1 1jpgОДЕСЬКА «БРОНЗА»

У сутичці за 3-е місце в категорії «до 97 кг» вихованець Ігоря МОЇСЕЄВА переміг Аріфа Ніфтуллаєва із Азербайджану. Для цього одеситу прийшлося двічі (!) покласти суперника на лопатки. В першому випадку суперника взяв відеочелендж, і прийом не зарахували. Прийшлося класти його на лопатки вдруге, що Владлен з успіхом і зробив. За 34 секунди. «Туше!», - жест судді був однозначним. Цього разу питань у суперника не виникло.

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

В кваліфікації Владлен КОЗЛЮК у доволі в’язкому поєдинку переміг Марцела Касперека з Польщі з рахунком 4:0. Але в чвертьфіналі не впорався з грузином Гіоргі Мелія. Пропустивши кидок в середині сутички, він, як не намагався, не зумів знайти «ключик» до перемоги. У підсумку 4:8 не на користь одеського борця.

Але грузинський борець вийшов у фінал, і одесит отримав шанс поборотися за «бронзу» у втішному раунді. У першій сутичці Владлен за 45 секунд здобув чисту перемогу над греком Міхаілом Іосіфідісом, після чого зустрівся з Аріфом Ніфтуллаєвим.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

В Міжнародний жіночий день стартує на чемпіонаті Європи інший одеський спортсмен – борець вільного стилю Магамед ЗАКАРІЄВ (тренер – Костянтин СТАНКОВ) – в категорії «до 97 кг».

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Пряма трансляція на сайті unitedworldwrestling (переходимо за посиланням та обираємо необхідний килим – А, В чи С). Результати-онлайн за посиланнями у розкладі змагань.

Чемпіонат Європи з боротьби (U-23). До 97 кг. Поєдинок за «бронзу». Туше

Владлен КОЗЛЮК – Афір Ніфтуллаєв (Азербайджан). ВІДЕО

Чемпіонат Європи з боротьби (U-23). До 97 кг. Втішний поєдинок. Туше

Владлен КОЗЛЮК – Міхаіл Іосіфідіс (Греція). ВІДЕО

Чемпіонат Європи з боротьби (U-23).

Розклад змагань за участю спортсменів Одеської області

Греко-римська боротьба. До 97 кг

5 березня

Кваліфікаційний раунд. Мат В. Владлен КОЗЛЮК – Марцел Касперек (Польща) – 4:0.

1/4 фіналу. Мат В. КОЗЛЮК – Гіоргі Мелія (Грузія) – 4:8.

6 березня

12.30-15.30. Втішний раунд. КОЗЛЮК - Міхаіл Іосіфідіс (Греція) – 4:0.

19.00-21.30. За 3-е місце. КОЗЛЮК – Аріф Ніфтуллаєв (Азербайджан) – 4:0.

Вільна боротьба. До 97 кг.

8 березня

12.30-15.00. Кваліфікаційні раунди. Магамед ЗАКАРІЄВ.

18.15-19.00. Півфінал*. Магамед ЗАКАРІЄВ.

9 березня

12.30-15.00. Втішні сутички**. Магамед ЗАКАРІЄВ.

19.00-21.30. Фінал*. Магамед ЗАКАРІЄВ.

Примітки: * - в разі виходу, **- в разі необхідності.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live