Одеська спортсменка Ірина МАЛОВІЧКО посіла 8-е місце у змаганнях на круглому стенді на ХХХІІ Олімпійських іграх.

ДРУГИЙ ДЕНЬ

Другий день кваліфікації на круглому стенді Ірина МАЛОВІЧКО (тренер – Микола МІЛЬЧЕВ) розпочала максимальною серією (25/25) і за результатом (96) вийшла на 3-е місце, зробивши, таким чином, вагому заявку на вихід у фінал. Щоправда, таку кількість розбитих мішеней мали ще шість спортсменок. Все мало вирішитися в заключній серії.

На жаль, Ірина двічі промахнулася і, набравши 119 балів, зупинилася в кроці - в одній мішені – від фіналу. Вона стала восьмою.

Malovichko stend 11

Malovichko skeet

Malovichko Tokyo 14ПІДСУМОК. ОЦІНКА

У фінал вийшли шість спортсменок, які мали такі показники: 124, 123, 121 і 3х120. Якщо б Ірина набрала 120 очок, вона б взяла участь в перестрілці за вихід у фінал, але ми з впевненістю можемо заявити, що вихованка Микола МІЛЬЧЕВА входить в число кращих спортсменок світу на круглому стенді – результат на Олімпійських іграх про це яскраво свідчить.

Стендова стрільба. Круглий стенд. Жінки

День перший. 25 липня

03.00. Кваліфікація. 75 пострілів

9-11. Ірина МАЛОВІЧКО – 71 (24+24+23)

День другий. 26 липня

03.00. Кваліфікація. 50 пострілів

Підсумок. 8. Ірина МАЛОВІЧКО – 119 (24+24+23+25+23).

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ

Отже, два спортсмени Одеської області завершили свій виступ на ХХХІІ Олімпійських іграх: як ми повідомляли тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА вибула в першому колі змагань і в одиночному, і в парному розрядах.

На кілька днів одеські вболівальники можуть переключитися на змаганнях за участю інших українських спортсменів. Найближчий олімпійський виступ за участю представника Одеської області відбудеться 29 липня, коли на ринг у суперважкій вазі (+91 кг)вийде Цотне РОГАВА. Як ми повідомляли, в своєму першому поєдинку (в 1/8 фіналу) він зустрінеться з досвідченим британцем Фрезером Кларком за прізвиськом «The Eraser» (укр. – «Стиратель»), який є срібним призером чемпіонату Європи 2017 року. На чемпіонаті світу-2019 він посів 5-е місце. Поєдинок розпочнеться 29 липня о 6.36 за київським часом.

ТРАНСЛЯЦІЇ І РЕЗУЛЬТАТИ

Трансляції змагань: на «UA-перший» і сайті«Суспільне. Спорт».

Результати онлайн: на офіційному сайті Олімпіади.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live