Спортсмени одеської ДЮСШ стрільби завоювали чотири золоті медалі на чемпіонаті України ДЮСШ, СДЮСШОР та УФК серед спортсменів 1996 р.н. та молодше, який проходив у Вінниці (в центрі: Переможці змагань у міксті одеські спортсмени Анна ІЛЬІНА та Кирило КОЗЮК).

Всі вищі нагороди медалі для одеської команди завоювала спортсменка збірної України Анна ІЛЬІНА, одну з них разом з Кирилом КОЗЮКОМ в стрільбі з пневматичної гвинтівки в міксті, набравши у фіналі 496,7 очки.

DUSH Ukr 01В особистому турнірі, в цьому ж виді стрільби, Анна показала другий результат у кваліфікації (623,6), але у фіналі випередила конкуренток – 247,5 проти 246,8 очки у Вікторії Сухорукової (Донецька). Все вирішилося в останньому пострілі. Одеситка мала перевагу лише 0,4 очки, але у вирішальніий момент рука у Анни не здригнулася – 10,5 проти 10,2 у суперниці.

Не було одеському майстру рівних і в стрільби з малокаліберної гвинтівки: з трьох положень – 587 проти 579-ти у Вікторії Сухорукової, та лежачи – 617,7 очки (+1,3 очки від тієї ж суперниці).

Бронзову медаль одесити завоювали в командному турнірі у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (Кирило КОЗЮК, Іван ТКАЛЕНКО, Даниїл ВЕСЕЛОВ), відставши лише на 0,7 очки від срібного призера – київської СДЮШОР «Схід»: 1821,8 проти 1822,5.

В командному турнірі у стрільбі з пневматичної гвинтівки одеська ДЮСШ стрільби (Анна ІЛЬІНА, Валерія ОСТРОВСЬКА, Кристина ОСТАПЕНКО) посіла 4-е місце, відставши лише на 0,2 очки від вінницького колективу.

П’ятим в двох видах став Кирило КОЗЮК: у стрільбі з малокаліберної гвинтівки (607,8) та пневматичної гвинтівки (617,5 + 180,4 у фіналі). Щоправда, до «призів» тут було далеко.

У загальнокомандному заліку ДЮСШ стрільби посіла 7-е місце – 741 очко.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live