Олімпійський урок за участю легендарних одеських спортсменів – олімпійських чемпіонів Якова ЖЕЛЕЗНЯКА та Олени СОКОЛОВСЬКОЇ – відбувся в одеській школі №117. Захід був організований відділенням НОК України в Одеській області.

Олімпійський урок в школі №117 був присвячений завершенню шкільної спартакіади, яка проводилася в рамках олімпійського тижня.

В актовому залі не було вільного місця – всім було цікаво поближче познайомитися зі уславленими спортсменами: учасниками олімпійського уроку стали більше 150 школярів. Для початку презентація – цікава розповідь з ілюстраціями, і юні одесити вже починають розуміти, хто завітав до них на спортивне свято.

А отримати медалі та грамоти з рук олімпійських чемпіонів – краще і не вигадаєш. Отримали чемпіони спартакіади подарунки і від відділення НОК України в Одеській області. Звісно, на цьому урочистому моменті спортивній захід не завершився – кожен з чемпіонів розповів свою олімпійську історію та відповів на питання.

117 shkola 8713

117 shkola 8715

117 shkola 8717

Олімпійський чемпіон 1972 року Яків ЖЕЛЕЗНЯК, який, нагадаємо, став в Мюнхені кращим у стрільбі по кабану, що біжить, розповів учням наскільки складним був його шлях на Олімп, не забувши про свого першого вчителя – Михайла Буймовича, завдяки якому юний Яків зробив, як ми знаємо, вірний вибір. А під кінець цікавою бесіди з учнями Яків Ілліч – і це стало дуже приємною. несподіванкою – продемонстрував присутнім золоту олімпійську медаль. Учні були в захваті.

117 shkola 8719

117 shkola 8720

Олена СОКОЛОВСЬКА згадала, що цілком могла стати фігуристкою, але теж зробила правильний вибір – розпочала займатися волейболом. А коли на екрані з’явилися заключні моменти фінального матчу Олімпіади, де «дівчинка з косичками» забила той самий «золотий м’яч», всі присутні, немов перенеслися у далекий 1980-й, а сама спортсменка ще опинилася у вирії олімпійських емоцій.

Наприкінці спортивного продемонструвала свою майстерність одна з кращих спортсменів 117-ї школи кандидат в майстри спорту України Софія НЕПРЯХІНА.

А самі школярі після завершення олімпійського уроку ще довго не відпускали чемпіонів в надії отримати автограф, і вони не обманулися – знамениті олімпійці не відмовили нікому.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live