Вихованці одеської СДЮШОР «Крижинка» Ліка БОНДАР та Артем КОВАЛЬ стали переможцями міжнародних змагань «Mezzaluna Cup», який відбувся в італійському місті Ментана з 4 по 6 жовтня. Вони стали кращими серед танцювальних пар в категорії в категорії «U-17».

ОДЕСА НА ВИЩІЙ СХОДИНЦІ

12-річна Ліка БОНДАР та 15-річний Артем КОВАЛЬ (тренер – Олена ОНІЩЕНКО) за сумою трьох танців набрали 104,58 бали, випередивши російський дует Станіслав Фрейтак/ Єлизавета Грішіна на 7,2 бали. Перемогу одеситам приніс виступ в довільній програмі, де вони отримали оцінку 49,24, здобувши вирішальну перевагу за рахунок більш технічного виконання елементів. Наші юні спортсмени вперше в кар'єрі набрали більше 100-та балів

«На цю пару у нас великі надії, вони в своїй категорії зараз кращі на Україні. Плануємо, що в наступному році вони виступатимуть на дорослому чемпіонаті України та на етапах юніорського «Гран-прі», - відзначила директор СДЮШОР «Крижинка» Наталія ТЮТЮННИК.

У змаганнях серед танцювальних пар в категорії «до 15 років» 6-е місце посіли Ірина ПІДГАЙНА/ Михайло САНДУЛ, набравши 60,33 бали. Ольга НЕДОВА та Костянтин ПРИТУЛА стали 12-ми (48,16).

ЮНІОРСЬКЕ ГРАН-ПРІ

В ці ж терміни на 7-му етапі юніорської серії «Гран прі» в Енья-Ноймаркт (Італія) виступала Анна ІВАНЧЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА). Вона посіла 21-е місце (102,64) серед 32-х учасників. Нагадаємо, що в грудні минулого року вона стала срібною призеркою чемпіонату України в одиночному катанні. Це була перша для Одеси «жіноча» медаль національного чемпіонату з 1994 року, коли переможницею стала майбутня олімпійська чемпіонка Оксана БАЮЛ.