Заслужений тренер України з художньої гімнастики Інга КОВАЛЬЧУК (КДЮСШ Чорноморська) відповіла на питання пресслужби відділення НОК України в Одеській області за підсумками клубного чемпіонату України.

Сьогоднішнім матеріалом ми завершуємо підбиття підсумків клубного чемпіонату України, де, нагадаємо, СК «Школа Ольги Решетняк» стала бронзовим призером. У складі команди медалістками стали представниці трьох шкіл: СК-ШОР - Даринa ЧЕБАН (тренер – Ольга РЕШЕТНЯК), КДЮСШ №1 – Діана ПИЛИПЧУК, Валерія СТОРОЖЕВА (тренери – Наталія БОРОЗЕНЦЕВА, Людмила ДУПЛІЙЧУК), КДЮСШ (Чорноморськ) – Крістіна ОПРЯ (тренер – Інга КОВАЛЬЧУК).

Тренерам призерок були задані по п’ять питань. На питання анкети раніше відповіли Наталія БОРОЗЕНЦЕВА і Ольга РЕШЕТНЯК.

Питання за підсумками чемпіонату України

1. Розкажіть про вашу ученицю / учениць, що стала призером чемпіонату України.

2. Ваш коментар до виступу на чемпіонаті України

3. Значимість медалі клубного чемпіонату України для Одеської області, для ваших спортсменок

4. Які цілі стоять перед спортсменкою в нинішньому сезоні?

5. Які цілі стоять перед спортсменкою в олімпійському циклі-2024?

Kovalchuk 2

Інга КОВАЛЬЧУК, заслужений тренер України, тренер КДЮСШ міста Чорноморська:

1. Крістіна Опря перші кроки в художній гімнастиці зробила в КДЮСШ Чорноморська під моїм керівництвом. Зараз вона входить до резервного збірної команди України, є першим номером збірної Одеської області. Крістіна неодноразова переможниця та призером всеукраїнських та міжнародних турнірів, зокрема, є бронзовим призером чемпіонату України серед школярів.

2. На жаль, за станом здоров'я, мені не вдалося бути присутньою на чемпіонаті, але, за відгуками тренерів і суддів, Крістіна виступила достойно. Хоча тренер, як ви знаєте, ніколи не буває задоволений повною мірою.

3. Художня гімнастика - один з найпопулярніших видів спорту в нашій країні, відповідно конкуренція дуже велика, а тому медаль на таких стартах - на вагу золота.

4-5. Мета одна - увійти до основного складу збірної команди України, а також достойно представляти нашу країну на міжнародній арені!

Oprya 01 3

Oprya 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live