Спортсмени збірної Одеської області завоювали 3 медалі, одна з яких золота, чемпіонату України з греко-римської боротьби, який проходив в Черкасах 2-4 грудня.

ПІДСУМКИ

Чемпіоном України в олімпійській категорії «до 97 кг» став 24-річний Владлен КОЗЛЮК (тренери – Ігор МОЇСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ). Це перша золота медаль Владлена на «дорослих» чемпіонатах України. Відмінний початок нового олімпійського циклу.

Бронзовими призерами змагань стали Дмитро ЦИМБАЛЮК (до 60 кг, тренери - В'ячеслaв РУДОЙ, Февзі МАМУТОВ) і Геворг АРЗУМАНЯН (до 63 кг, тренери - В'ячеслaв РУДОЙ, Валерій БРИЛЬОВ).

ЧЕМПІОН

На шляху до знакової для себе перемоги Владлен, який, нагадаємо, навесні боровся за путівку на Олімпійські ігри-2020, взяв верх над Владиславом Черторинським із Вінниці (9:0), своїм земляком Олександром БОГДАНОВИМ (8:0), Артемом Дегтярьовим із Запоріжжя (6:1), Валентином Шкляренком з Київщини (3:1), а в фіналі здолав ще одного запоріжця - Юрія Дороганя – 3:1.

wrestl gr rom UkrChamp 06

wrestl gr rom UkrChamp 02

4 грудня. Черкаси. Фінальна сутичка Владлена КОЗЛЮКА з Юрієм Дороганем

ПРИЗЕРИ

В матчі за бронзову медаль Дмитро ЦИМБАЛЮК достроково переміг Артура Гербіча з Київської області, а Геворг АРЗУМАНЯН – Мустафу Аджиєва з Києва.