Одеська спортсменка Ірина МАЛОВІЧКО в інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області прокоментувала свій виступ на ХХХІІ Олімпійських іграх, де вона посіла 8-е місце у змаганнях зі стендової стрільби (круглий стенд).

- Для мене це, як відомо, перші Олімпійські ігри, і відразу хочу сказати, що зовсім інші змагання, ніж навіть чемпіонати світу і Європи, - відзначила Ірина.

На таких змаганнях відчуваєш неймовірний вантаж відповідальності перед країною, перед тими, хто стільки в мене вклав як в людину та як в спортсмена, перед Мінімолодьспортом.

Дуже важко виступати, коли на тебе дивиться вся країна. Дуже рада, що зуміла перебороти страх, невпевненість в своїх силах, яка була раніше. Виступила, вважаю, добре. Не вистачило лише трохи для потрапляння у фінал, хоча, зазвичай 119-ти розбитих тарілочок вистачає для цього. Образливо, що так мало не вистачило до мрії.

- Перед останньою серією ви йшли на 3-му місці і мали всі шанси для потрапляння у фінал. Але припустилося двох помилок…

- Чесно кажучи, не дивилася, на якому я місці ані в перший день, ані в другий. Перед останньою серією уявляла, що йду добре, адже перед цим зробила максимальнтй результат (25/25).

Але вже на самому початку серії мені дали жовту картку за порушення правил – за думкою суддів я перед пострілом тримала приклад вище, ніж належить. Не знаю, наскільки це вплинуло, адже коли крикнула дай, була на 100% впевнена, що попаду в мішень. Але напевно все ж таки вплинули і психологічна напруга останньої серії, і ця жовта картка. Втім, я боролася до кінця – і пройшла всі складні для себе позиції. Також помилилася і на шостому номері. Дуже хотіла влучити і десь затиснулася, хоча сама позиція не представляла для мене проблем.

- Вже за результатом першої серії стало зрозуміло, що вам вдалося впоратися з хвилюванням…

- Так було дуже непросто налаштуватися і впоратися з ним, адже тут зовсім інша атмосфера, ніж на звичайних змаганнях. Під час першої серії можна було, грубо говорячи, з глузду з'їхати, адже було таке відчуття на тебе тисне вантаж вагою декілька тон. Але я впоралася і доказала собі, що я можу стріляти на високому рівні і на Олімпійських іграх, мені відразу стало легше і наступні серії я відстріляла стабільно.

Розгорнуте інтерв’ю з Іриною МАЛОВІЧКО, в якому вона також поділиться враженнями про Олімпійські ігри, про підготовку і подальші плани, найближчим часом на нашому сайті.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live