Олімпійський чемпіон 1972 року Яків ЖЕЛЕЗНЯК вже багато років бере участь у святкуванні олімпійського дня і кожного разу це свято залишає тільки гарні враження, заряджає позитивною енергією:

- Дуже здорово, що проводиться такі спортивні свята як олімпійський день. Вже багато років проводиться цей захід. А це говорить про те, як говорять, «жив курилка». Дуже здорово, що так багато дітей та їх батьків присутні на таких заходах. Це справжнє свято. Діти – це наше майбутнє, а такі свята – велика справа у формуванні особистості.

- Ваші побажання юному поколінню?

- Головне, щоб діти були здорові та благополучні. Як спортсмен хочу, щоб вони націлювалися та бачили перед собою таку велику ціль як Олімпійські ігри. Дай Боже, щоб з цієї маси людей в Одесі з’явилися нові олімпійські чемпіони, а вони можуть з’явитися тільки із маси людей завдяки праці, завдяки таланту. Нехай комусь з них посміхнеться спортивне щастя.

Олімпійський день-2019. Яків ЖЕЛЕЗНЯК. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live